7:32 am - Pazartesi Nisan 21, 2014

KYK Burs Sorgulama – KYK Burs Sonuçlar ı- 2013 Burs Sorgulama

Pazartesi, 14 Ocak 2013, 13:28 | SORU CEVAP | 0 Yorum | Read 477 Times
by keloglans

kyk burs sorgulama

Memurlar.net.tr ailesi olarak sizlere KYK burs sorgulama işlemleriyle ilgili olarak bilgiler vermeye çalışacağız. Üniversite hayatına giriş yapan öğrencilerin en büyük dayanağı olan Kredi Yurtlar Kurumu başvuru yapan yüzlerce öğrenciye Başbakanlık bursu ve meslek hayatına başladıktan sonra geri ödemek üzere Öğrenim Kredisi veya katkı Kredisi Olarak adlandıralan geri ödemeli krediden kullanma imkanı sağlamaktadır.Burs veya kredi kullanma hakkı kazanan öğrencilere her ay düzenli olarak banka hesaplarına para yatırılmaktadır. Bu sayfa altından KYK Burs Sorgulama işlemi hakkında ayrıntılara erişebilir, burs sonuçları bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Üniversite sınavları başvurular esnasında ve daha sonra yerleştirmeler yapılınca başlayan KYK Burs veKredi Başvuruları genellikle Aralık ayı içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

KYK Burs Sonuçlarını Öğrenmek İçin Tıklayın

 

Bir önceki yazımız olan Ne Zaman Emekli Olabilirim? Emeklilik Sorgulama başlıklı makalemizde emekli yaşı hesaplama, Emeklilik hesaplama ve Emeklilik Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tagged with: , , , ,

Yorum Yapabilirsiniz